Žilina: obchodza@metalskoba.skMartin: martin@metalskoba.skZA: 041 507 22 00MT: 0902670406

Krytiny

Falcované a klik strešné krytiny

Najviac v súčasnosti používané falcované krytiny si vyrábame sami z pozinkovaných a hliníkových zvitkov určených na falcovanie. Zvitky sú štandardne v šírkach 650 mm a 500 mm v hliníku a v pozinku 625 mm. Výpočet pásov ako aj návrh celej skladby strešnej krytiny je možný nakonfigurovať u nás na predajni. Od výberu typu zvitku závisí aj termín dodávky. Obvykle krytina na mieru z našej firmy je možná do 1 týždňa. V prípade potreby montáže Vám vybavíme klampiarov za ktorých kvalitu práce ručíme.

Strešná krytina UNI KJG

Strešná škridlová krytina UNI1 a UNI2 je určená na vytváranie ľahkých strešných plášťov pre strechy s min. sklonom 14° s priečnym spojom, alebo pre strechy s min. sklonom 12° bez priečnych spojov s osovou vzdialenosťou latovania 350 mm alebo 400 mm podľa použitého typu modulu škridly.

Strešné krytiny BP2 classic series

CLASSIC SERIES je séria populárnych plechových strešných krytín, ideálne prispôsobená projektu strechy. Jej súčasťou sú rôznorodé profi ly strešných krytín vyrábaných vo forme tabúľ plechu rezaného na konkrétny, objednaný rozmer.

Séria klasických plechových strešných krytín zahŕňa už známe produkty so stabilnou pozíciou na trhu: ALFA a GAMMA. V roku 2020 doplnili CLASSIC SERIES tri úplne nové profi ly: HETA, STIGMA a BAVARIA Roof.

Trapézové plechy BP2

Trapézové plechy sú výrobky, ktoré si vďaka svojim univerzálnym vlastnostiam nachádzajú široké uplatnenie v stavebníctve. Osvedčujú sa ako strešná krytina, ako aj opláštenie fasád počnúc najmenšími objektmi (garáže, prístrešky) a veľkoplošnými výrobnými halami či obchodnými centrami končiac.

Strešné krytiny Lindab

Lindab strešné krytiny yrába Švédska medzinárodná spoločnosťi s 50 ročnými skúsenosťami vo výrobe plechových strešných krytín a odkvapových systémov. Krytina Lindab Topline je vyrábaná v troch povrchových úpravách Classic, Premium a tiež v najlepšej povrchovej úprave Elite. Na spodnej strane krytiny je nanesená ochranná polyesterová vrstva s hrúbkou 10 mikrometrov. Povrchová vrstva pôsobí nielen esteticky na pohľad, ale tiež chráni oceľové jadro proti korózii.

Sendvičové panely Lindab

Jadro PIR sa vyznačuje lepšími tepelnoizolačnými parametrami pri nižšej hrúbke ako je to pri použití jadra PIR.
Panel má z oboch strán pozinkovaný oceľový plech s organickým polyesterovým lakom s hrúbkou 25 μm. Modulárna šírka panelu je 1000 mm a jeho štandardné dĺžky sa pohybujú od 2,0 m do 13,5 m. Na špeciálne požiadavky zákazníka dodávame panely kratšie ako 2,0 ma dlhšie ako 13,5 m, s maximálnou dĺžkou 16,5 m) Tesnosť panelových spojov je zabezpečená polyuretánovým tesnením PUS aplikovaným priamo vo výrobnej fáze.

Betónová škridla Terran

Betónová strešná krytina sa na strechách využíva už od 19.storočia. Vyznačuje sa mimoriadnou pevnosťou, stálosťou tvaru a odolnosťou aj v najnáročnejších podmienkach. Vďaka dodatočným povrchovým úpravám dosahuje jej životnosť aj 100 rokov. Aj preto je betónová škridla stále obľúbenou voľbou pri výbere strešnej krytiny.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím