Žilina: obchodza@metalskoba.skMartin: martin@metalskoba.skZA: 041 507 22 00MT: 0902670406

Odkvapové systémy

V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov polkruhových a hranatých odkvapových systémov KJG. Produkty dodávame v 9 druhoch materiálov a 30 rôznych farebných prevedeniach. Farebné kombinácie je veľmi jednoduché zladiť so strešnými a fasádnymi plechovými výrobkami. Na pobočkách Vám na mieste zostavíme kompletný odkvapový systém a poradíme najvhodnejšie dimenzie pre stavebný objekt. Všetky typy výrobkov predávame s garanciou záruky, zároveň každý z produktov je vyrobený podľa stanovených noriem.

https://www.kjg.sk/cenniky

https://www.kjg.sk/na-stiahnutie


Plechy na komín

Mám záujem


Lamely na plot

Od roku 2020 vyrábame strojovo aj plechové plotové lamely v 8 rôznych prevedeniach. Ich vzor a typ si viete vybrať priamo na predajni. Výroba trvá približne 1 pracovný deň. Na výber je široká škála farebného prevedenia z pozinkovaného plechu, ako i plechy v drevenom vzore. Vyrábajú sa v dĺžkach od 40 cm až do 250 cm. Ich rozmiestnenie v plotovej výplni priamo na pozemku zákazníka je možné vopred nakonfigurovať v 3D vizualizácii. Štandardná cena za 1 bm na 1,80 eur bez DPH pre ploche a 2,00 eura bez DPH na oble lamely. V prípade výroby plotových lamiel na celý plot je možné aplikovať projektovú zľavu.

Mám záujemTieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím