Žilina: obchodza@metalskoba.skMartin: martin@metalskoba.skZA: 041 507 22 00MT: 0902670406

Sortiment

Odkvapové systémy

V našej ponuke nájdete širokú škálu produktov polkruhových a hranatých odkvapových systémov KJG. Produkty dodávame v 9 druhoch materiálov a 30 rôznych farebných prevedeniach. Farebné kombinácie je veľmi jednoduché zladiť so strešnými a fasádnymi plechovými výrobkami. Na pobočkách Vám na mieste zostavíme kompletný odkvapový systém a poradíme najvhodnejšie dimenzie pre stavebný objekt. Všetky typy výrobkov predávame s garanciou záruky, zároveň každý z produktov je vyrobený podľa stanovených noriem.

https://www.kjg.sk/cenniky

https://www.kjg.sk/na-stiahnutie

Viac informácií

• Klampiarske výrobky

Klampiarsku výrobu ohýbame na mieru na našich predajniach. Výrobky z pozinkovaného a hliníkového plechu ohýbame do dĺžky 6 bm do 24 hodín.Vďaka inováciám posledné roky sa rozšírila výroba aj o umeleckú časť klampiarských výrobkov. Vieme vyrobiť čokoľvek čo zákazníka napadne od výrobkov z nereze na komíny po rôzne atypické odvetrávacie prvky na fasádu, ale i do interiéru.Taktiež je možné si plechové výrobky ohnúť u nás na firme aj osobne na vopred rezervovaný termín, ale len z materiálu zakúpeného priamo od nás. Ohýbačky sú k dispozícii 4 bm a 6 bm.Ohýbačky sú k dispozícii 4 bm a 6 bm. 

 

• Strešná krytina

Hlavná časť našej obchodnej činnosti sú plechové ľahké strešné krytiny od firmy KJG, Lindab, SATJAM, Blachprofil 2, Ruukki, ale i škridle od firmy Terran. Tiež vyrábame falcované a klik krytiny priamo u nás na firme alebo v prípade potreby aj priamo na stavbe. Ku všetkých typom krytín dodávame kladací plán z Autocadu, kedže krytiny ktoré objednávame a vyrábame sú vždy na mieru. Termíny dodania krytín na objednávku sú orientačne 5 až 10 pracovných dní. Po objednaní krytiny doručíme po Strednom Slovensku priamo na stavbu. Ku krytinám je možné objednať všetky plechové doplnky na mieru a všetky doplnky od krovu až po finálnu strešnú krytinu. 

V ponuke tiež máme trapézové strešné plechy, ktoré je možné použiť na strešnú, ale aj fasádnu konštrukciu. V 2 bm a 3 bm dĺžkach v určitých farebných prevedeniach ich máme aj skladom. Tiež je možné objednať PUR a PIR panely určené na strešnú a fasádnu konštrukciu.

Od minulého ruku 2021 si sami vyrábame vlnité plechové krytiny označované ako P-vlny v rôznych farebných prevedeniach.

Objednať sa dajú aj krytiny označované ako šablónové. Šablóny môžu byť hliníkové alebo pozinkované.

V poslednej rade sa dá u nás na firme objednať aj šindľová krytina od firmy IKO.

 

• Zachytávače snehu

Zachytávače snehu na plechovú krytinu sa volia podľa typu krytiny. Ku vlnitým a trapézovým plechovým krytinám vyrábame zachytávače snehu na firme na mieru. S ich umiestnením na strešnej ploche Vám poradíme. Farebné prevedenie je z rovnakej farebnej úpravy ako aj samotná strešná krytina.Ku falcovanej a klik krytine sa používajú rúrkové zachytávače snehu kotvené do falcovaného spoju. V základných farebných úpravách bývajú skladom aj s doplnkami.

• Plotové lamely

Od roku 2020 vyrábame strojovo aj plechové plotové lamely v 8 rôznych prevedeniach. Ich vzor a typ si viete vybrať priamo na predajni. Výroba trvá približne 1 pracovný deň. Na výber je široká škála farebného prevedenia z pozinkovaného plechu, ako i plechy v drevenom vzore. Vyrábajú sa v dĺžkach od 40 cm až do 250 cm. Ich rozmiestnenie v plotovej výplni priamo na pozemku zákazníka je možné vopred nakonfigurovať v 3D vizualizácii. Štandardná cena za 1 bm na 1,80 eur bez DPH pre ploche a 2,00 eura bez DPH na oble lamely. V prípade výroby plotových lamiel na celý plot je možné aplikovať projektovú zľavu.

• Strešné okná

Ku strešným krytinám bezprostredne patria aj strešné okná, tie ako aj doplnky okolo strešných okien si môžete vybrať u nás na predajni od dodávateľov VELUX, FAKRO A ROTO. Sortiment produktov okolo strešných okien je široký a to od roliet, žalúzií, svetlíkov a schodov do podkrovia. Naši montážnici a zamestnanci sú pravidelne školení o všetkých novinkách. Cenovú ponuku Vám na základe výberu pošleme na email alebo priamo urobíme na predajni.

• Klince, skrutky, tmely

Spojovací materiál ku plechu a dreveným prvkom je skladom alebo na objednávku. Ku dreveným prvkom u nás na predajni nájdete rôzne spojovacie produkty značky RAPI-TEC. Ku plechovým výrobkom a plechovým strešným krytinám sú vo všetkých farebných prevedeniach skladom farmárske skrutky s EPDM podložkou v priemere 4,8mm a dĺžkach 19 mm, 35mm, 55mm a 80mm. Zároveň je možné u nás kúpiť aj klampiarske tmely a lepidlá od výrobcov BB-technik, Sika, Dorken a Allmedia.

• Parapety

Vonkajšie a vnútorné parapety vyrábame na firme do 1 pracovného dňa. Ich objednanie je možné aj cez telefón alebo email. Vonkajšie parapety sú na výber z pozinkovaného, hliníkového plechu a extrudované hliníkove. Vnútorné parapety sú skladom v bielej farbe v šírkach 150mm, 200mm, 250mm, 300mm, 350mm. V iných šírkach a farbách sa vnútorné parapety objednávajú od firmy Vaša parapety s.r.o. Parapetné boky na parapety je možné vyrobiť priamo z plechového výrobku alebo nasadiť plastové a hliníkové zaomietacie a nezaomietacie boky.

• Strešné fólie

Najdôležitejšou časťou strešnej konštrukcie je strešná fólia. Pri jej podcenení vznikajú najväčšie a finančne najdrahšie opravy. Od jej výberu záleží široká škála skladieb strešných konštrukcií. U nás na firme vieme takéto skladby navrhnúť a prepočítať na prestup tepla a kondenzáciu. V ponuke máme nie len parozábrany od firiem KJG, Dorken, ale aj fólie na tlmenie hluku.

• Odvetrávacie a tesniace prvky ku strechám

Bezprostrednou súčasťou všetkých hlavných komponentov strešnej skladby sú doplnky. Pásky na detaily okolo komínov, dierované plechy do okapov, ochrany proti hmyzu a vtákom, odvetrávacie fólie do hrebeňa, pásky do falcovaných spojov na tesnenie proti vode, pásky na lepenie spojov strešnej fólie a ďalšie od dodávateľov KJG, Dorken a Anavek. Všetky tieto produkty máme skladom a ihneď k odberu, keďže väčšinu produktov v praxi je potrebných hneď.

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím