Žilina: obchodza@metalskoba.skMartin: martin@metalskoba.skZA: 041 507 22 00MT: 0902670406

Služby

• Ohýbacie práce

Skúsenosti s ohýbaním plechov zbierame už viac ako 19 rokov. V posledných rokoch sa klampiarska výroba rozšírila aj o umeleckú tvorbu z pozinkovaného, hliníkového, nerezového a medeného plechu. Výrobky robíme na mieru podľa požiadaviek zákazníka zvyčajne do druhého pracovného dňa. Finálny produkt môže byť dĺžky až 6 metrov. V prípade potreby prevozu materiálu robíme aj dopravu priamo na stavbu.

Čo sa týka plechu vyrobíme všetko do hrúbky 1 mm. V roku 2019 sme firmu inovovali aj o deličku plechu, kde môžeme rezať aj plechy hrúbky do 6 mm. Takýto typ práce je na objednávku, a takto hrubé plechy už následne neohýbame.

Všetky typy plechových výrobkov vyrábame na mieru, preto hotové výrobky skladom nedržíme.

V poslednom rade je možné u nás na firmách v Martine a Žiline si ohnúť plechové výrobky aj osobne z plechu kúpeného len z našej firmy. K dispozícii sú ohýbačky 4 bm a 6 bm.

• Výroba falcovanej a klik krytiny

V súčasnosti je najviac preferovanou plechovou krytinou falcovaná a klik krytina. Preto aj jej výroba je našou hlavnou prioritou. Tento typ krytiny robíme na mieru s kompletnou strešnou skladbou od krovu, strešných dosiek, fólie až po samotú vrstvu z plechu. Pri veľkých dĺžkach je možné krytinu vyrábať aj priamo na stavbe, v štandardných dĺžkach dopravu robíme po celom Strednom Slovensku. V prípade potreby je možné krytinu vyrobiť aj v deň objednávky.

• Doprava na stavby

Dopravu robíme po celom Strednom Slovensku, a v prípade dohody vieme pokryť aj celé Slovensko. Hlavná oblasť dopravy je Žilinský kraj. V tejto oblasti sa cena dopravy pohybuje 30 eur bez DPH. Každá pobočka disponuje aj autom s hydraulickou rukou.

• Rozpočty strešných krytín

Rozpočet ako aj kladací plán robíme vždy na konkrétny objekt. Každú jednu položku v cenovej ponuke s Vami odkonzultujeme a navrhneme tak, aby plnila tú správnu funkciu v skladbe strešnej konštrukcie. Po objednaní strešnej krytiny Vám vždy vieme priložiť ku cenovej ponuke aj kladací plán, na základe ktorého bola krytina vyrobená alebo objednaná.

• Predaj vonkajších a vnútorných parapiet

Vonkajšie a vnútorné parapety vyrábame na firme do 1 pracovného dňa. Ich objednanie je možné aj cez telefón alebo email.

Vonkajšie parapety sú na výber z pozinkovaného, hliníkového plechu a extrudované hliníkove.

Vnútorné parapety sú skladom v bielej farbe v šírkach 150mm, 200mm, 250mm, 300mm, 350mm. V iných šírkach a farbách sa vnútorné parapety objednávajú od firmy Vaša parapety s.r.o.

Parapetné boky na parapety je možné vyrobiť priamo z plechového výrobku alebo nasadiť plastové a hliníkové zaomietacie a nezaomietacie boky.

• Odborné poradenstvo

Ku všetkým zákazníkom pristupujeme rovnako, či je zákazník v danom obore skúsený alebo nie. Poradíme aká aplikácia materiálov a v akom prevedení je vhodná pre konkrétny typ stavebného riešenia.

Personál firmy pravidelne absolvuje rôzne školenia od montáže strešných okien po aplikáciu fólií do strešných skladieb.

V prípade nasmerovania na tu správnu cestu stačí navštíviť naše predajne v Martine a Žiline alebo telefonicky (emailom) sa ozvať na telefónne číslo 0902 670 406 (email: dusanbarcikml@metalskoba.sk).

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím